Toegezegde projecten

Toegezegde projecten DB-vergadering 17 augustus 2021

1. Dhr. Aldaïr Pieters 
Aanvullende subsidie project Liberá – Curaçao

2. Yorviq Macaay
Verzoek overbruggingssteun – Curaçao

3. Dhr. Alvin Inecia
Uitgave van een CD met ritmische gedichten van Tio Ali – Curaçao

4. Stg. Jeugdtheaterschool Drazans
Bijdrage cursusgeld kansarme leerlingen – Curaçao

5. Mw. Alida Martinez
Multimedia E-books Rosea Nobo en Bienal Aruba – Aruba

6. Dhr. Dennis Puriel
Contributie jongeren en zaalhuur – Curaçao

7. Mw. Judith Harris
Tennis fund voor dochter Sarah Nita – Curaçao

8. Rivaldo da Camara
Rivaldo’s dream – voetbalopleiding in de USA – Curaçao

9. Dhr. Ivan Novak Quandus
Music and Performance Camp – Aruba

10. Dhr. Christopher Kross
Krosshart album release virtual concert – Aruba

11. Dhr. Jeremy Bonarriba
Concert Get Up, Stand Up, Keep Up – Aruba

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 29 juni 2021

1. Ralph Cantave
St. Maarten History Documentary and Training – Sint Maarten

2. Mw. Tiarah de Doelder
Curvital Website– Curaçao

3. Dhr. James Ocalia
Kwartetspel Aruba – Aruba

4. Siegfried Hart
Tambu Songs – Aruba

5. Stichting Ateliers ’89
PAN, God’s artists and the Pandemic! – Aruba

6. Dance Sensation Foundation
Summer, Art & Dance – Bonaire

 7. Mw. Alydia Wever
Project “Mi no tin Palabra”– Aruba

8. Stg. Vrienden van Biblioteca Nacional Aruba
Aankoop historisch album Aruba – St. Maarten

9. Dhr. Renwick Heronimo
Bijscholingsbezoek architectuur Biennale Venetië – Aruba

10. Ray-Angel Boasman
Participatie aan een intensive six-week Internship – Sint Maarten

11. Mw. Anita Hugen
Publicatie “Sacred Nature of Aruba” – Aruba

12. Mw. Lilian A. Felter
Docu over “The Lago Hospital” – Aruba

13. Mw. Edselyn S. Figaroa
Aanschaf van een verstelbaar en mobiel buitenpodium- Aruba
Projecten subsidiebeleid op maat

14. Dhr. Friedrich van der Hans
Digital Events-Kathedraal van Doornen naar de mensen – Aruba

15. Dhr. Christopher Kross
Uitvoering Bos Escola– Aruba

Projecten Kickstart Regeling

16. Stg. Hero Tula
Digital Events-Kathedraal van Doornen naar de mensen – Curaçao

17. AK-Events
Aanschaf van een verstelbaar en mobiel buitenpodium- Curaçao

18. Alex Odor
Digital Events-Kathedraal van Doornen naar de mensen – Aruba

19. Dhr. Lorenzo van der Biezen
Aanschaf van een verstelbaar en mobiel buitenpodium- Aruba

20. Oruba band – dhr. Reno Steba
Digital Events-Kathedraal van Doornen naar de mensen – Aruba

21. Dhr. Allan Chatlein
Aanschaf van een verstelbaar en mobiel buitenpodium- Curaçao

Toegezegde projecten PV-vergadering 11  juni 2021

1. Stg. Botanische Tuinen Tera Barra Bonaire
Ontsluiten Heemtuin Tera Barra Bonaire – Bonaire

2. Dhr. Cedric Dandare
Herensha I Legado Cedric Dandare– Curaçao

3. Dhr. Dibo Doran en dhr. Randal Corsen
Opname “Elevando” – Curaçao

4. Dhr. Mitchell Tromp
MTCHLL X Krosshart EP– Aruba

5. Dhr. Chando Held
Playa Filmfestival – Aruba

6. Fundacion CINEARUBA
Shortfilm “Paga Tera”– Aruba

7. Stg. Schouwburg Aruba
Expositie AUA Exhibits ’21-’22 -Aruba

Projecten Kickstart Regeling

8. Dance and More Foundation
Dansvoorstelling met Covid beperkingen – Curaçao

 

Toegezegde projecten DB -vergadering 25 mei 2021

1. Mevrouw Olga Buckley
Publicatie Ami ta Bencho deel 5 – Aruba

2. Mevrouw Stephanie van Heijningen
Emanstraat #39- Aruba

3. Fundashon Futuro i Memoria di Kòrsou
Virtuele Gala Show i.h.k.v. de viering van hun 20-jarige bestaan – Curaçao

4. Green Kids Foundation
Kòrsou Limpi Museumhoek – Curaçao

5. Mevrouw Bethyamin Nieuwenhuizen
Les tour de Arts Curaçao- Curaçao

6. Gogorobi Foundation
WakMi Frater Evonius School – Curaçao

 7. Mevrouw Annemieke Dicke
Website kunstwerken Annemieke Dicke- Curaçao

8. Beyond Kultura Events Foundation
Vertaling publicatie Zomersproetjes naar het Papiamentu – St. Maarten

9. Stg. Landhuis Bloemhof
Plein Air Painting – Curaçao

10. Stg. Schouwburg Aruba
Corpus Criollo – Covid tegenslagen- Aruba

11. Stg. Friends of Sea Turtle Conservation Curaçao
From micro to macro – Art installation – Curaçao

12. Fundashon di Artista
Digital Events-Kathedraal van Doornen naar de mensen – Curaçao

13. Stg. Cultureel Centrum Curaçao
Aanschaf van een verstelbaar en mobiel buitenpodium- Curaçao

 

Toegezegde projecten DB -vergadering 20 april 2021

1. Stg. Creciendo
Creative Kids Club After School Art for all kids programma – Aruba

2. Mevrouw Tessel Verheij
Organisatie van project “All you need is Art”- St. Maarten

3. DOJACMC Foundation
Opzetten van een Curaçao jazz Legends Website- Curacao

4. Mevrouw Lusette Verboom
Shiloh Bedminister – Summer Dance Intensive – Curacao

5. Mevrouw Amanda Bedminister
Voor de aankoop van muziekinstallatie- St. Maarten

6. The Choir Curaçao
The Way I am – Curaçao

 7. Mevrouw Olga van Bochove
Online exhibit- Aruba

8. Stg. Dance Company Turning Point
Uitvoering project Dance Movie Curaçao – Curaçao

9. De heer Chris Kross
Uitvoering Muziek en Dans Concert – Aruba

10. Edjean Semeleer
Padu Eterno – Un tributo musical combina cu un docu di P. Lampe – Aruba

 

Toegezegde projecten DB -vergadering 30 maart 2021

1. Fundashon Arte di Palabra
Organisatie Finale Arte di Palabra ABC 2021 op Aruba – Curacao

2. St. Eust. Center for Archaeological Research
Tentoonstelling Maritieme Historie van St. Eustatius- St. Eustatius

3. Dhr. Orlando Martina
Productie film “Mondi Ku Ne”- Curacao

4. Aldaïr Pieters
Voor de productie van de videoclip “Krese” – Curacao

5. Dhr. Rurike Redan
Voor de aankoop van muziekinstallatie- St. Eustatius

6. BASHA Found. For the Performing Arts Aruba
Organisatie Covid Proof Poetry Nights in 2021 – Aruba

 7. Fundashon Arte di Palabra
Organisatie van Arte di Palabra competitie 2021 Covid Proof – Curacao

8. Dhr. Carlos B. Bislip
Organisatie Covid proof Jam Jazz Appreciation Concert – Aruba

9. Dhr. Mitchell Tromp
MTCHLL X Krosshart Live concert – Aruba

10. Mw. Angela Croes-Baidez
Project “Canto na mi Tera” – Aruba

11. Stichting Jeugdtheaterschool Drazans
Verfilming van de theatervoorstelling “Lampje” – Curaçao

12. Mw. Katherina Felisia
Voor de kosten van haar Promotieonderzoek Cur. en Ned. recht – Curaçao

 

Toegezegde projecten PV-vergadering 12 maart 2021

1. Mw. Marjorie Luidens-Vermeer
Project Fifty Years of Perpetual Light – Aruba

2. Island Media Plus SXM Foundation
Vibez! The Movie Project- St. Maarten

3. Fundacion Herencia Historico di Aruba
Documentaire Cas di Torto- Aruba

4. Boldstarz Foundation
Organisatie van het project Bold Academy – Curacao

5. Stichting Eni
Seizoen 2 van Eni – Cartoon in het Papiamentu/o – Curacao

6. Darwin Winklaar
Uitvoeren project Anemoia – Aruba

 7. Nelson Gonzalez
Uitvoeren project El Pran – Aruba

8. Stichting Wintertuin Curaçao
Uitvoering project Un Historia di Kòrsou den 100 Opheto – Curacao

9. Fundacion Parke Nacional Aruba
Opzetten Centro di Cultivo di Mata – Aruba

10. Stichting Aruba Museum of Play
Opzetten Children’s Museum of Play Aruba – Aruba

11. Fundashon Reskate di Kultura
Uitvoeren project Arte Patria – Curaçao

12. Stichting N.A.A.M.
Uitvoering project Herensia ta awe! – Curaçao

13. Fundashon Nieuw Nederland Nobo
Voor publicatie over de wijk Nieuw Nederland Nobo – Curaçao

14. Mw. Alida Martinez
Expositie van 7 hedendaagse kunstenaars met als thema “Himno y Bandera” – Aruba

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 23 februari 2021

1. Mw. Susan Spanjers
Professionele begeleiding balletopleiding voor Liselotte van Doorn – Aruba

2. Stg. SeDoP
Project The Hidden Greeen Movement – Curaçao

3. Stg. Dance Company Turning Point
Presensatie Interactieve Kinderdansvoorstelling- Curaçao

4. Edwin J.M. Craane
Uitvoering project Street Art Willemstad / Window Art Punda – Curacao

5. Stg. Uniarte
Project “Op zoek naar wat niet eigen is, is een constante zoektocht” – Curacao

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 1 december 2020

1.Stichting Jeugdtheaterschool Drazans
Week Zonder Naam– Curacao

2. Edjean Semeleer
Fin di Aña na Kas– Aruba

3. Mw. Jesmelys Zink
Publicatie gedichtenbundel Dj’awe pa mañan– Curacao

4. Mw. Ruthy Vrieswijk-Bergen
Publicatie gedichtenbundel Alegria di Ruthy Poem 2 – Aruba

 

Toegezegde projecten PV-vergadering 13 november 2020

1.Stichting Schouwburg Aruba
Dansvoorstelling Corpus Criolla– Aruba

2.Stichting Beeldentuin Blue Bay
Ananzi onderwater sculptuur – Curacao

3. Stichting Terrafuse Arubaglassceramics
Keramiek op maat– Aruba

4. Mw. Carlijn Holtrop-Damen
Buutvrij voor de hele Pot! – Curacao

5.Stichting Kindermuseum Curaçao
Meraki: Museum-On-The-Go– Curacao

6. Mw. Natasha van der Dijs
Science Award Leo Floridas – Curacao

 

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 27 oktober 2020

1. Pure Aruba Events Foundation
Organisatie van fotografiewedstrijd Nature & Faces – Aruba

2. Pure Aruba Events Foundation
Organisatie van het project Art Expression – Aruba

3. Stg. Fundashon Orguyo Kòrsou
Uitvoering project Salt Consciousness– Curacao

4. Stg. Fundashon Orguyo Kòrsou
Organiseren blazersopleiding 2e fase voor jongeren – Curacao

5. Mw. Montoya Fullinck
Organiseren van Kenia’s unieke Art Therapy voor jongeren– Curacao

6. Mw. Aimee Silvanie
Uitbrengen muziekstuk “Mi Kurason” – Curacao

7. Sulin Passial
Makers van Atardi naar IDFA-Nederland – Curacao

8. Publicidat RoyCola
Documentaire over Laura Quast – Curacao

 

Toegezegde projecten Subsidiebeleid op Maat DB-vergadering 27 oktober 2020

1. Asosiashon Promoshon Konsenshi Istoriko
Organiseren van Festival di Teatro Historiko – Curacao

2. Pure Aruba Events Foundation
ArtisA Exposition – Aruba

3. National Institute of Arts Foundation
Atlantis Rebirth – Sint Maarten

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 22 september 2020

1. Mw. Beatrice Martina-Goeloe
Tentoonstelling “Het recente Verleden” – Curacao

2. Stg. Jeugdtheaterschool Drazans
Lesgeld voor kansarme jongeren – Curacao

3. Mw. Zurishaddai Tremus
Uitvoering van het project Palimpsesting – Curacao

4. Dhr. Christopher Kross
Produceren van een album gebaseerd op ritmes van de ABC-eilanden – Aruba

5. Dhr. Rudy Naaldijk
Publicatie “No Tin Dos Meskos” – Curacao

6. Dhr. Aldaïr Pieters
Produceren van muziekvideo “E Manera” – Curacao

7. Mw. Angela Croes-Baidez
Organisatie project Un Canto na mi Pueblo – Aruba

8. Bismillah World Private Foundation
Proyekto Kultura TV app – Curacao

9. Dhr. J. Garcia
Profundo – Expositie en workshop Beeldhouwen – Curacao

10. Stichting Creciendo
The Creative Club afterschool program – Aruba

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 18 augustus 2020

1. Fundashon Stripan
Conservering Museum di Tambú Shon Cola – Curacao

2. Dhr. Jan Boutmy
Publicatie Jan Boutmy memoires – Curacao

3. Mw. Beatrice Pieter-Wiel
Publicatie gedichtenbundel – Curacao

4. Yorviq Macaay
Voor de kosten ihkv de Vooropleiding Theater aan de Theaterschool Utrecht – Curacao

5. Mw. Rachel Moron
Publicatie Forverts – Curacao

6. Mw. Alida Martinez
Give them fait solo expo – Aruba

 

Toegezegde projecten subsidiebeleid op maat DB-vergadering 18 augustus 2020

7. Curacao Youth Theatre Foundation
Presentatie Musical Freaky Friday – Curacao

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 23 juni 2020

1. Dance Sensation Foundation
Organisatie van Summer Art and Dance programma – Bonaire

2. Mw. Hilda de Windt-Ayoubi
Publicatie “Lenga di Mama a krusa laman – Curacao

3. Dhr. Ivan N. Quandus
Digitalisering 300 casettes Padu Lampe – Aruba

4. Asosiashon Promoshon Konsenshi Istóriko
Herdenking Grote Slavenopstand 2020 Virtueel – Curacao

5. Dibo Doran/Randal Corsen
Short documentary “Muzik sin Barera” – Curacao

6. Dibo Doran/Randal Corsen
Music video’s “Lanta Bèk” en “Willemstad” – Curacao

7. Dance and More Foundation
Danslessen voor minderbedeelde jongeren – Curacao

 

Toegezegde projecten subsidiebeleid op maat DB-vergadering 23 juni 2020

8. Fundashon di Artista 
Muzikale opstart Kathedraal van Doornen – Curacao

9. DOW’s Music Foundation
DMF online music lessen – Sint Maarten

10. Pantalla Chica Productions – Sulin Passial
Online platform Local films – Curacao

11. Stichting Schouwburg Aruba
Voor benodigde aanpassingen aan Covid-19 gerelateerd – Aruba

12. Stichting Popcorn
Continuering jeugdprogramma tijdens Covid-19 crisis – Aruba

13. Mw. Hester Jonkhout
Aanvulling op ticketkosten ihkv project Nomad in No Man’s Land – Curacao

14. Fundashon Stripan
Vergoeding gestolen goederen uit Museo di Tambú Shon Colá – Curacao

 

Toegezegde projecten PV-vergadering 12 juni 2020

1. Rebecca Roos
Documentaire over Alice van Romondt – Aruba

2. Stichting Monumentenzorg Curaçao
Redden glas-in-loodramen St. Thomascollege – Curacao

3. Mw. Lusette Verboom
Projectfinanciering voor bemiddelaar – Curacao

4. Nature Foundation of Sint Maarten
Save Sint Maarten Corals Project – St. Maarten

5. Mw. K. Quinones Soto
Online poppentheater programma in het Papiaments – Curacao

6. Stichting Carmabi
Terrestrisch Educatie Materiaal Funderend Onderwijs – Curacao

7. Beyond Kultura Events Foundation
Uitgeven en distribueren van Sequel Rascals – St. Maarten

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 26 mei 2020

1. Gogorobi Foundation
Project Teatro WakMi – Curacao

2. Dhr. Nelson González
Project The three corner table – Aruba

3. Fundacion Basha
Organiseren van Poetry Nights 2020 – Aruba

4. Theaterhuis PLOTT
Aanvullende subsidie voor verfilmen project Hip en Hanneke – Curacao

 

Toegezegde projecten subsidiebeleid op maat DB-vergadering 26 mei 2020

5. Theaterhuis PLOTT
3-Luik Project ‘HIP’ – Curacao

6. Stichting Teatro Bulabanda 
Aanschaf camera voor verfilming voorstelling Guera/Klesh den Bario – Curacao

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 28 april 2020

1. Dhr. Allan Chatlein
Organiseren van Voices from Letters – een immersieve muzikale ervaring – Curacao

2. Dhr. Ton de Jong
Publicatie “De strijd van Yvette RAveneau en Lloyd Narain voor milieu en natuur op Curacao” – Curacao

3. Dhr. Ralph Durgaram
Organiseren van het Afro Caribbean Sample Project – Curacao

4. Foresee Foundation
Organiseren van Soualichi Stories – Caribbean stories by Caribbean People – Sint Maarten

5. Dhr. Levi Silvanie
Organiseren van het project “Keep Moving” – Curacao

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 24 maart 2020

1. Environmental Protection in the Caribbean (EPIC)
Training volunteer hike leaders – Sint Maarten

2. Stg. Vrienden van het Nationaal Archief van Curaçao
Expositie De 2de WO op de ABC eilanden in 100 foto’s – Curacao

3. Vereniging Mascaruba
Project “Play and Act pa Exprecion” – Aruba

4. Mw. Michane Arrendell
Organiseren Writers Festival Curaçao

 

Toegezegde projecten PV-vergadering 13 maart 2020

1. Fundashon Arte di Palabra
Finale Arte di Palabra 2020 op Bonaire

1. Fundashon Arte di Palabra
Finale Arte di Palabra 2020 op Bonaire

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 3 maart 2020
(oorspronkelijk 25 februari, wegens Kima Momo verzet naar 3 maart)

1. Mw. Hester Jonkhout
Productie documentaire Nomad in No Man’s Land – Curaçao

2. Dance Sensation Foundation
Uitwisseling Aruba 2020 vooropleiding DSD – Bonaire

3. Dhr. Edjean Semeleer
Muzikale presentatie “Bib’e!”- Aruba

4. Dance and More Foundation
Organisatie Simadan meets Seú – Curaçao

5. Fundashon 1 Focus Diferente
Produceren van inspirational short movies – Curacao

6. Fundashon Museo Tula
Productie van 2 korte films over racisme en natuurgebied Kenepa – Curacao

7. Fundashon Pro Bario Lagun
Quartalessen aan jongeren van Lagun en omgeving – Curacao

8. Fund. Pa promove cultura – na honor di Padu Lampe
Productie en publicatie boek over de kunst van Padu Lampe – Aruba

9. PBCCG-alle bestuursleden
Aanvullende subsidie op participatie aan presentaties door minder draagkrachtige jongeren – Curacao

10. PBCCG-alle bestuursleden
Participatie PBCCG-sponsorjongeren aan voorstellingen Drazans – Curacao

11. Fundashon Arte y Drama Pegasaya
Aanvullende subsidie op Filmproject La Dama Blanca – Curacao

 

Toegezegde projecten DB-vergadering 28 januari 2020

1. Dhr. Derek Durgaram
Ontwikkelen van Scharloo Abou Digitaal Platform – Curaçao

2. Dhr. Nelson Gonzalez
Documenteren van 20 jaar werk als kunstenaar – Aruba

3. Saba Archaeological Center Foundation
Documentaire over gechiedenis van Mary’s Point – Saba

4. Dhr. Aldair Pieter
Korte muziekfilm, project Liberá  – Curaçao

5. Pius X School
Aankoop boeken en computer voor schoolbibliotheek – Aruba

6. Mw. Eva Gonzalez
Project Aruba Photo Room – Aruba

7. Mw. Carlijn Holtrop-Damen
School theatervoorstelling Hip en Hanneke – Curacao

 

Alex Alberto Filmfonds op Naam – Januari

Onderstaande aanvragen voor het Alex Alberto Filmfonds op Naam hebben subsidie gekregen

1. Mw. Milushka Birge
Lange speelfilm ‘Kanta mi Monteverde’

2. Dhr. Ramses Petronia
shortfilm ‘Lights, camera action, cut’

3. Shannon Ray, Bert Aengenendt, Brian Zending
Middellange speelfilm ‘Badgerina’

MelanieToegezegde projecten